Contact

IMG_20140818_202420

Correspondentieadres:
Postbus 72
1620AB Hoorn

Bij calamiteiten 0900-8844 bellen, geen spoed wel politie

Clubgebouw:
Stijgbeugel 26a

Bank: NL26 RABO 0161 444 253
KvK: 40625583

VoorzitterRalph Kahlevoorzitter@vtvdekrommeelleboog.nl
SecretarisHans Stekelenburgsecretaris@vtvdekrommeelleboog.nl
PenningmeesterAmbroise Uwiragiyepenningmeester@vtvdekrommeelleboog.nl
Algemeen lidRobbie Sabajo 
Algemeen lidBen Braaksmaalgemeenlid@vtvdekrommeelleboog.nl
Algemeen lid algemeenlid@vtvdekrommeelleboog.nl
Webmaster webmaster@vtvdekrommeelleboog.nl
TuincommissieHans Stekelenburgtuincommisie@vtvdekrommeelleboog.nl
Tuincommissie tuincommisie@vtvdekrommeelleboog.nl
TuincommissieM van de Grachttuincommisie@vtvdekrommeelleboog.nl


Volkstuin impressie vanuit de lucht.

Video verzorgd door Raymon en Patrick Mersmann.

augustus 2016

september 2016